Prodej dvougeneračního RD 269 m2 s garáží, Brno - Mokrá Hora

Nabízíme k prodeji dvougenerační RD, stávající ze dvou bytových jednotek 3+1 s výměrou 91 m2 a 1+1 o výměře 55 m2 se společným vchodem do dvora, avšak oba byty mají naprosto samostatný vstup.
Menší z bytů je v přízemí domu a skládá se ze vstupní haly, kde je umístěna vestavná skříň, rovněž také vstup do koupelny s vanou a samostatné WC. Z haly taktéž po pravé straně vstupujeme do prostorné kuchyně s kuchyňskou linkou a komorou. Dále z této místnosti projdeme do obývacího pokoje.
Druhá bytová jednotka je umístěna v 1. NP kam se dostaneme po schodišti ve dvoře. Tato větší bytová jednotka se skládá z chodby, ze které je vstup do koupelny a kuchyně, v současné době bez kuchyňské linky, je ale připravena k sestavení. Přes chodbu poté procházíme do obývacího pokoje, ložnice s lodžií a dalšího pokoje. K tomuto 1.NP přiléhá rovinatá zahrada o 62 m2. A další prostor k využití např. formou zimní zahrádky (je zde i topení). Ze společného dvora je vstup také do garáže a úložného prostoru - dílny. Ohřev vody a vytápění domu je řešeno plynem, dům je cihlový v dobrém stavu, avšak s možností mnohých úprav a rekonstrukcí. V blízkosti domu zastávka MHD, nedaleko hypermarket Globus, škola, školka. Velice doporučujeme i na investici. Při rychlém jednání možná sleva!