Pronájem domu se 2 bytovými jednotkami 2+1+zimní zahrada a 3+1 se zahradou Brno, ul. Dykova

Pronájem domu se dvěma bytovými jednotkami 2+1+zimní zahrada a 3+1 se zahradou Brno - Židenice, ul. Dykova Nabízím pronájem krásného rodinného dvougeneračního domu se dvěma bytovými jednotkami v Brně - Židenicích na ul. Dykova. Celková plocha domu činí 162 m2, CP zahrady 120 m2, parkovací plocha 24 m2, sklep 23 m2.
Dispozice podkrovní byt: plocha cca 95m2. Společná vstupní chodba + samostatná část chodby. Byt tvoří prostorná předsíň s kombinovaným kotlem, koupelna se dvěma umyvadly, vanou, sprchovým koutem a wc, kuchyň s přístupem na zimní zahradu (zimní zahradu lze popř. užívat i jako obytnou místnost), 2 pokoje situované do ulice.
Dispozice přízemního bytu: plocha cca 72 m2. Společná vstupní chodba a sklep. Byt tvoří prostorná předsíň s kombinovaným kotlem, koupelna se dvěma umyvadly, vanou a wc, pokoj s přístupem na zahradu, kuchyň, 2 pokoje situované do ulice.
K domu patří parkovací místo před domem. oba byty mají samostatný vstup na společnou zahradu. Oba byty zařízeny pouze kuchyňskou linkou a sporákem.
Nájemné za celý dům činí 26.000,- Kč + el. energie + plyn + zálohy na vodu. Majitel požaduje vratnou kauci. Provize 1 nájem.
Dům je k nastěhování po dohodě ihned.