Zařízený apartmán 1+kk

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu plně zařízené nekuřácké pokoje 1+kk hotelového typu v nově zbudovaném komplexu eFi hotel na ulici Bratislavská 52 v Brně. Okna jsou situována na severní stranu do ulice Bratislavská.
Pokoje jsou o rozloze 24-29 m2 a nacházejí se ve 2.-4. patře. Budova je opatřena výtahem.
Dispozice: vstupní chodba vybavená vysokou šatní skříní s celoplošným zrcadlem a pokojovým trezorem. Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, obývací část s komfortními postelemi, moderní kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a jídelní soupravou a nádobím pro 2 osoby. Jídelní stůl a 2 židle. Pracovní místo. Smart TV. WiFi připojení.
Cena pronájmu zahrnuje : nájem, spotřebu tepla, dvakrát do měsíce úklid, výměna ručníků a povlečení. Možnost
zdarma parkovat na vyhrazených plochách hotelu, služby 24 hod. recepce (příjem pošty), pronájem vybavení pokoje /cca 1000 Kč/ vč. DPH. Plátci DPH si mohou uplatnit odpočet.
Zálohy na ostatní enregie jsou ve výši 800,-Kč/ měsíc.
Minimální doba pronájmu je minimálně 3 měsíce.
Dlouhodobě ubytovaní nájemci mají u nás zvýhodněný vstup do hotelového wellness & fitness centra, slevu 5% v hotelové restauraci vč. možnosti nákupu zvýhodněných snídaní.
Nabídka je určena např. pro zahraniční oborové specialisty, vytížené vedoucí pracovníky, vysokoškolské studenty výměnných programů a osoby zvyklé využívat celoročně ubytování hotelového typu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.e-Finance, a.s.

Bratislavská 234/52, Brno-Zábrdovice, 602 00