Prodej zděného bytu v širším centru Českých Budějovic

Nabízíme ke koupi bytovou jednotku 2+kk, v osobním vlastnictví, nacházející se ve II.NP zděného bytového domu v českobudějovické čtvrti Suché Vrbné – Dělnická ulice č.p. 146.

Byt s celkovou plochou 45,6 m2 sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dalšího pokoje, koupelny s vanou a umyvadlem a ze samostatného WC. Příslušenství bytu tvoří sklep v suterénu domu. Okna z pokojů jsou orientována na západ, do klidné části ve vnitrobloku.

Bytová jednotka je v průběžně udržovaném stavu a budoucím majitelům tak nabízí prostor pro případnou rekonstrukci dle vlastních představ a požadavků na bydlení.
Byt je napojený na veřejný rozvod elektřiny, vody a kanalizace, vytápění je zajištěno plynovým topidlem, ohřev vody elektrickým boilerem.

Majitelé bytu mají možnost využívání společné zahrady – pozemku uvnitř bloku.

Lokalita je plnohodnotně občansky vybavená a velice dobře dopravně dostupná - v blízkosti zastávka MHD, školka, restaurace (200 m), pošta, obchod (400 m), nádraží vlak a autobus, obchodní centrum (Mercury), pěší zóna – 500 metrů. Parkování před domem.

Bytová jednotka s vyhledávanou dispozicí, vhodná pro vlastní bydlení , případně jako investiční byt, nacházející se v docházkové vzdálenosti od centra Českých Budějovic – to jsou hlavní znaky této nabídky. Pro více informací, nebo v případě zájmu o prohlídku bytu mne kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001