Dům Chalet (6+KK) v resortu Lakeside Village u břehu Lipna

Tento rekreační dům je součástí poslední etapy v novém luxusním resortu Lakeside Village, přímo u břehu Lipenského jezera.

Dům s kapacitou až 11 osob poskytuje nevšední zázemí k rekreaci. Je navržen v souladu se šumavskou architekturou a důrazem na kvalitu stavebních materiálů. Domy disponují až pěti ložnicemi a dvěmi koupelnami, dále velkým obývacím prostorem s kuchyní a vstupem na krytou terasu, s výhledem na jezero. Pokoje lze spojit a vytvořit velkou ložnici, nebo využít prostor pro saunu. Možnost přístavby masivního Alpha-wing balkonu se vchodem z obou ložnic a pořízení dalšího extra vybavení, včetně nábytku. U domu možné vlastní kryté parkovací stání. Na prodej jsou i menší domy typu Stifter, Castello a apartmány v hlavní budově.

Objekt je součástí resortu, kde je k dispozici recepce, restaurace, wellness, vinný sklep, klubovna, konferenční místnost, a obchod. V areálu dále pláž, beach bar, loděnice, molo, půjčovna sportovního vybavení a nabíječka pro elektroautomobily.

Sledujte stavbu živě:
---.php?camera=2
---.php?camera=3

Poloha největší vodní plochy v srdci Šumavy láká v každém ročním období. Na jaře a na podzim na cyklistiku, golf, turistiku, jízdu na koních, či rybaření. V létě pak vítá zejména milovníky vodních sportů a jachtingu. Zima vládne zamrzlou krajinou, ideální na bruslení, lyžování a běžky. V okolí najdete vše co potřebujete k rekreaci, obchody, restaurace, cyklostezky, sjezdovky, adrenalin park, paintball, marinu, aquapark a další.

Pořiďte si nové rodinné sídlo v soukromé top lokalitě u vody v krásné přírodě, v podobě investice s pravidelným výnosem a dlouhodobým zhodnocením, kdy turistický ruch na Lipně roste v průměru o cca 6% ročně. Exkluzivně nabízíme celoroční údržbu a správu pronájmu nové nemovitosti v období Vaší nepřítomnosti. Zajišťujeme kompletní právní služby. Uvedená cena je bez DPH, lze pořídit na s.r.o.

Kontaktujte specialistu na investice v Lipenské lokalitě pro více informací, popřípadě se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Lipno Real s.r.o.

Lipno nad Vltavou 71, Lipno nad Vltavou, 382 78