Družstevní byt 4+1 85m2 s lodžií

Nabízíme k prodeji družstevní byt s lodžií v blízkosti náměstí o velikosti 4+1 , situovaný v 8. nadzemním podlaží osmipodlažního bytového domu s výtahem. Celková podlahová plocha jednotky včetně příslušenství je 80 m2. Součástí je lodžie 4,50m2, která není zahrnuta do výměry bytu. Dispozice bytové jednotky: viz. plánek. K bytu patří sklepní kóje o ploše 1,90 m2. Byt má zděné jádro. Byt není v současné době možné převést do osobního vlastnictví, ale v současné době probíhají jednání o možném převodu domu do OV. Na byt je možnost čerpat hypotéku pouze se zástavou jiné nemovitosti. Poplatky jsou velmi nízké.
Dům prošel kompletní rekonstrukcí: výměna oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy, zateplení fasády, výměna domovních rozvodů, modernizace výtahu.
V okolí je veškerá občanská vybavenost. Centrum je necelý 300 m daleko.
Město Humpolec nabízí veškerou občanskou vybavenost. Blízká dálnice nabízí skvělou dopravní obslužnost.
Doporučuji prohlídku. Při rychlém jednání možnost slevy.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 556 000,- Kč a měsíční splátkou 8 892,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00