Prodej chaty, Luka pod Medníkem, okres Praha-západ

Nabízíme k prodeji pěknou dřevěnou chatu v malebném kraji nad řekou Sázavou patřící k obci Luka pod Medníkem, osada Toronto. Základy jsou zděné s kamennou podezdívkou, zbylá stavba dřevěná, střecha zateplená. Obytnou část tvoří prostorná místnost s kuchyňským koutem 17 m2 a útulné podkroví sloužící jako ložnice. Vše kompletně zařízené.
Celý objekt je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci v roce 2015.
Chata je postavena na svažitém jižním pozemku dlouhodobě pronajatém od města Jílové (1350 Kč/rok). Na pozemku jsou vybudované terasy s možností je rozšířit.
Do chaty je zavedena elektřina a voda (na zimu se vypíná, ale v osadě je studna dostupná i v zimě). Vytápění dřevem, u chaty je suché WC.
Přístup je pěšky cca 500 m od možného parkování z Luka pod Medníkem nebo cca 1 km ze Žampachu. Nemovitost je přístupná celoročně.
Vhodné pro rodiny s dětmi, rybáře, vodáky, romantiky a lidi, kteří mají rádi klid v zeleni přírody. Okolí je velmi pěkné a romantické, nabízí řadu turistických a cyklistických cest. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízké Davli a Jílovém u Prahy. Vlakové spojení: zast. Luka pod Medníkem nebo Jílové.
Neváhejte si domluvit prohlídku.
Na koupi nelze získat hypotéku. PENB nebyl dodán.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00