Novostavba 4+kk, 85 m2, zahrada 223 m2, Kamenice

Nabízíme vám ke koupi novostavbu řadového rodinného domu typu A nebo B, dispozice 4+kk o vel. 85 m2 s pozemkem 223 m2 v krásné přírodě nedaleko Prahy. Jedná se řadové rodinné domy nedaleko obce Kamen ice, 18 km jižně od hlavního města Prahy směrem na Benešov.

Do 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy vám stavební firma postaví řadový rodinný dům dle vašich požadavků s parkovacím místem před domem a se zahradou.

V přízemí je zádveří odkud máme přístup do první koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Dále vstoupíme do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem cca 30 m2 odkud máme přes francouzské okno přístup na zahradu.

Po schodišti vystoupáme do 1.patra, kde je druhá koupelna s vanou s toaletou a 3 samostatné pokoje. Na zahradu je přístup z domu nebo brankou z druhé strany pozemku.

Již na začátku stavby jste vlastníkem pozemku. Dům lze postavit na klíč nebo se můžete domluvit na konkrétním rozsahu stavebních prací od stavebníka a na tom co jste schopni si zajistit svépomocí. Každému klientovi se vyhotoví kalkulace dle jeho požadavků.

V inzerované ceně je pozemek a zděný dům, který je z větší části dokončený.

Exteriér domu je kompletně dokončený včetně zateplené fasády a omítky a v interiéru jsou dokončené rozvody vody, odpadu a elektřiny.

Podlahy jsou vybetonované a stěny štukované, jsou zde zásuvky a vypínače
elektřiny.

V ceně nejsou zahrnuty plovoucí podlahy, dlažba, obklady, sanita, kuchyňská
linka, interiérové dveře. Před začátkem výstavby se lze domluvit na
dispozičních změnách, druhu vytápění, zařizovacích materiálech atd.

Lokalita je umístěna v klidném, čistém a minimálně narušeném životním prostředí ohraničeném lesem a rybníkem.

Přímo u areálu je zastávka PID autobus č. 339 na metro Budějovická nebo na Týnec nad Sázavou. Na křižovatce vzdálené 700 m jsou další zastávky s autobusy na Benešov nebo Prahu.

Financování je možné hypotečním úvěrem, kde vám zajistíme výhodné podmínky.

Máte výjimečnou příležitost získat rodinný dům za cenu malého bytu v Praze.

Doporučujeme vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Aktivreality

28. října 919, Neratovice, 277 11