Třešňovka

Třešňovka - Pro ty, kdo chtějí bydlet ve vlastním domku se zahradou a nepřijít o výhody města.
V jednom z nejkrásnějších měst České Republiky rozkvetl stejně krásný projekt rodinných domů -Třešňovka - moderní bydlení citlivě zasazené do Kutné Hory.
Projekt Třešňovka přímo navazuje na stávající zástavbu rodinných domů Kutné Hory. Díky své strategické poloze a klidnému prostředí v zeleni je ideálním místem pro domov jak pro mladé páry, rodiny s dětmi tak i pro starší rezidenty.
Výstavba splňuje veškeré požadavky pro příjemné a atraktivní bydlení v blízkosti centra s přírodou za zády. Architektonická koncepce byla zvolena s ohledem na město Kutná hora, které patří k historickým skvostům. Důraz klademe na osvědčené a kvalitní materiály i technologie. Díky tomu mají domy dlouho životnost a minimální náklady na provoz.

Popis lokality

Projekt Třešňovka se nachází 10 minut chůze od centra města a přesto je lokalita obklopena nádhernou přírodou. Záleží jen na Vás, zda se vydáte do města či do okolní přírody. Projekt je ve svažitém terénu, díky kterému má každý jednotlivý dům zajímavý výhled. Součástí projektu je i odpočinková vyhlídka s menhiry, která nabízí výhled na historické centrum Kutné Hory a okolní krajinu. Podívejte se na fotografie lokality a okolí do naší galerie.
Dopravní dostupnost:
Do obchodu nebo školky dojdete klidnou chůzí do 5ti minut. Centrum je dostupné do 10ti minut. Přesto pro klienty Třešňovky připravujeme začlenění do MHD – zastávku jsme již vybudovali. Každý dům má své vlastní parkovací stání a v celém projektu je dostatek míst i pro auta návštěv.
Praha – do 45min
Kolín – 5min
Pardubice – do 40min
Čáslav – 5min