Prodej stylové chalupy v obci Liběchov – Mělník

Exkluzivně nabízíme prodej této krásné hrázděné chalupy, kde její stáří je odhadováno na 140 až 200 let. Chalupa je velmi dobře udržovaná a zdobí ji původní prvky, které chalupě dodávají pohádkové kouzlo. Vchodem do velmi světlé verandy s dlažbou, kde je též vchod do koupelny, začíná chalupářský ráj. Koupelna je vybavena vanou a stěny jsou obloženy palubkami. Předsíň zdobí otevřený krb, původní dveře do kuchyně a světnice. Kuchyň je praktická, vybavena spotřebiči (sporák se sklokeramickou deskou, digestoř) a vyhřívanou podlahou. Ke kuchyni náleží velmi prostorný klenutý sklep. Světnice je vytápěna stylovým kachlovým sporákem a pro jistotu je navíc vybavena dvěma el. přímotopy. Pokoj je velmi útulný, kde světlost zajišťují špaletová okna. V 1.patře je předsíň s malým oknem, ze které se jde do prostorné a kompletně zařízené ložnice. Na druhé straně je další stylová ložnice. Dále je v patře koupelna se sprchovým koutem s masážním panelem. Z malé chodbičky je vstup do největší místnosti celé chalupy. Tento obývák má otevřený a prosklený štít, kde části stěn jsou obloženy palubkami. Nad vstupními dveřmi je po celé šířce pokoje vnitřní balkon. V tomto pokoji jsou i krbová kamna, které zajišťují teplo celého prvního patra. U tohoto pokoje je výhodou malá kuchyňka. Z pokoje je možný vstup na venkovní terasu, která je po celé délce chalupy. Z tohoto pokoje vedou schody na prostornou půdu, kde je vytvořena dílnička na tvoření. Tato místnost je průchozí a vede do ložnice s balkonem. Balkon zajišťuje překrásný výhled na začínající Kokořínské údolí a sochy, které vytesal V.Levý (r.1821) přímo do pískovcových skal. Pod chalupou je vidět na chovný rybník místního rybářství. V chalupě je zavedena městská voda. Kanalizace je vyřešena dvoukomorovým septikem s vlastní čističkou vody.
Na zahradě je altánek s nářadím, dále dvě kůlny na uhlí a potřeby pro zahradu. V zadní části domu je přistavěna sauna se sprchovým koutem a zastřešenou pergolou. Proti pergole se nachází zastřešený bazén s protiproudem. Zahrada se skládá s pěti teras.
Pokud Vás tato unikátní chalupa zaujala a toužíte po bližším seznámení s ní, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám ji představím. Financování Vám zprostředkuji.

CENTURY 21 Reality

Starochodovská 2393/40, Praha 4 - Chodov, 149 00