Pronájem bytu 2 + 1 v Liberci Králův Háj

Hledáte pronájem v klidném prostředí a přitom chcete být i pěšky za pár minut v centru Liberce? Pak je toto nabídka pro vás!
Nabízíme k pronájmu byt 2 + 1, 58 m2, ve zvýšeném přízemí panelového domu v žádané lokalitě Králův Háj, ul. Dvorská. Dům je čtyřpodlažní a je z obou stran obklopen zelení, přičemž podél zadní strany domu je možnost parkování. Dům má vlastní plynový kotel, takže náklady na teplo jsou dobře kontrolovatelné – každý radiátor má svůj měřič.
Byt má nová plastová okna a je částečně vybaven. Orientace bytu je na východ a západ, z obýváku je vstup na zasklenou lodžii, odkud je krásný výhled do malého parčíku.
K bytu náleží sklepní kóje, v domě je sušárna, kočárkárna a dokonce dílna, kde si kutilové mohou vyrobit vlastní výrobky.

Dům je hned vedle lesoparku Králův Háj nad libereckou přehradou, se snadnou dostupností do centra, a to nejen autobusem či tramvají, kdy např.zastávka autobusu je 100 m od domu, ale i pěšky – do dolního centra města to je 1300 m. V blízkosti se nachází i škola a školka, nedaleko jsou potraviny.

Poznámka k ceně: záloha na služby 2 800 Kč, kauce 16 000 Kč, provize RK 11 000 Kč.

RE/MAX Living

Hrnčířská 2456, Česká Lípa, 470 01