Prodej RD s penzionem a restaurací, 2+1, 3+kk, 4 pokoje pro ubytování, Lipno nad Vltavou

Nabízíme k prodeji větší dům v Lipně nad Vltavou na pozemku cca 2800 m2. Dispozičně dům obsahuje 2 obytné části: velký byt 2+1 s terasou v 2. NP a v podkroví byt 3+kk, který lze v případě potřeby přebudovat na další pokoje pro ubytování hostů. V 1.NP jsou potom stávající 4 pokoje pro ubytování (každý má vlastní sociální zařízení, 2x přímo v pokoji, 2x přes chodbu). V suterénu domu se nachází technické zázemí a restaurace s barem používaná ubytovanými hosty.

Na pozemku se kromě parkoviště pro cca 8 aut nachází i stodola (dříve užívána jako stáj, stání pro koně je zachováno) a také samostatný objekt garáže pro 2 auta. Vedle hlavní budovy je zapuštěný bazén.

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu, údržba je prováděna průběžně. V r. 2005 proběhla i rozsáhlejší rekonstrukce s výměnou dveří a oken, provedením nového topení, podlah a schodiště.

Ubytování má částečně stálou klientelu, vytíženost ubytování v oblasti lipenské nádrže může být velmi nadprůměrná, protože v oblasti je letní i zimní vyžití.

Více informací u makléře, doporučujeme prohlídku nemovitosti!.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00