Prodej, Rodinné domy, 208 m2, Mařenice - Dolní Světlá

Nabízíme vám ke koupi patrovou nemovitost, dispozičně řešenou jako 5+1, která se nachází v obci Dolní Světlá.

Nemovitost byla zkolaudována v roce 2008 a je určena k celoročnímu užívání. Obytná plocha domu činí 208 m2 a nalézá se na pozemku o rozloze 1174 m2.

V horním patře domu jsou 4 obytné pokoje, koupelna s toaletou a hala, která nabízí prostor pro otevřené sezení.
V přízemí domu je prostorný obývací pokoj, který je propojen s kuchyní a jídelnou. Z této části je vstup na terasu, která nabízí příjemné posezení a výhled.

Dále v přízemí je další koupelna, technická místnost a vstupní prostor.
V celém domě je ústřední topení (krbem s výměníkem + horkovzduch do podkroví). Koupelna v přízemí má kromě radiátoru i podlahové topení.

Nemovitost je napojena na tyto inženýrské sítě: voda a elektřina. Odpad je řešen septikem. Podlahová krytina domu: dřevěná podlaha, plovoucí podlaha a dlažba. Stavba je celá zděná a zateplená. Na pozemku je 5 parkovacích míst.

Lokalita, kde se nemovitost nachází je velmi příjemná a nabízí dostatek soukromí.
Veškeré služby najdete v nedalekém Cvikově.
Pro sportovce je v blízkém okolí golfové hřiště (Malevil), lyžařský vlek (Jedlová, Horní Podluží), cyklostezka, koupaliště v Johnsdorfu. V okolí chalupy se nacházejí lesy, které nabízejí příjemné procházky.

Doporučujeme osobní prohlídku. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
ID: 56070.

Reality bez-starostí

Klabalská I 1386, Zlín, 760 01