RD- chalupa 1 + 3 po velké opravě v klidu osady Kolnovice u Mikulovic se zahradou 2500 m2, stodolou

Nabízíme v obci Kolnovice nad Mikulovicemi v klidném místě opravený rodinný dům ve svahu se zahradou používaný jako rekreační chalupa přes léto, ale lze jej bez problému stále obývat. V přízemí je kompletně vybavená kuchyňská linka s elektr. sporákem a jídelním stolem viz foto. Vedle je společenský pokoj, velká koupelna s vanou i se sprchovým koutem a automatická pračka .Z chodby je vstup na malou verandu. Novým dřevěným schodištěm vstoupíme do podkroví, kde jsou dvě ložnice a šatna se skříní, skladovací prostory a půdní neobydlený prostor se vstupem na půdu. Z chodby je výstup na slunnou terasu. Dům má sklep, kde je umístěno čerpadlo vody z vlastní studny, skladovací prostor pro zeleninu a kotel na tuhá paliva Viadrus pro celý dům s novými radiátory. Ohřev vody je kombinovaným elektrickým bojlerem.
Odpady jsou vyvedeny do vyvážecího septiku. Vedle domu je hospodářská část s původními klenbami sloužící k skladování zahradního nářadí a techniky.
Dům se prodává kompletně vybaven nábytkem a spotřebiči, zahradní technikou, palivovým dřevem a nářadím v ceně nemovitosti.
Na nádvoří je velká zachovalá stodola se skladem dřeva, a prostorem pro dílnu, skladování a sloužící jako garáž viz foto. Velká zahrada přes 2000m2 s ovocnými stromy vybízí k drobné zemědělské činnosti.
Dům je po velmi nákladné rekonstrukci- izolace stěn podřezáním, izolace základů s drenáží, izolace podlah, stropů, oprava dřevěných podlah, schodiště a stěn.
Zastávka autobusu 50 m, do střediskové obce s plnou občanskou vybaveností Mikulovice 4 km...,

RE/MAX Elite Reality

Generála Svobody 98/15, Šumperk, 787 01