Pronájem bytu 3+kk, centrum Mladé Boleslavi, kompletně vybavený, 83 m2

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o velikosti 3+kk na Českobratrském náměstí v Mladé Boleslavi.
Byt o celkové rozloze 83 m2 se nachází ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu v samém centru Mladé Boleslavi.
Dispozice bytu: vstupní chodba s vestavnými skříněmi, ložnice, pokoj - pracovna, obývací pokoj, který je spojen s jídelním prostorem a volným vstupem do kuchyně, ve které je okno, wc a koupelna se sprchovým koutem a vanou.
Byt je kompletně vybavený: sedací souprava, jídelní sezení, veškeré spotřebiče v kuchyni, dvojlůžková postel a skříně v ložnici, gauč a pracovní stůl v další místnosti, která slouží jako pracovna. Koupelna je zděná s vanou i se sprchovým koutem a pračkou.
Vytápění v bytě je plynem - vlastní plynový kotel. Nájemce tak zaplatí skutečnou spotřebovanou energii jen ve "svém" bytě.
Parkování je možné v těsné blízkosti domu na parkovišti, které je od 18:00 - 06:00 + soboty, neděle a svátky - zdarma, jinak na celý den poplatek 30,- Kč.
Byt je určen maximálně pro dvě osoby, nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Majitelé požadují kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu + jeden měsíční nájem se hradí provize zprostředkovateli. Nájem činí 13.000,- + 3.000,- spotřeba energií pro dvě osoby.
K dispozici je od 1.1.2020 a prohlídky jsou možné po dohodě - nejlépe v podvečerních hodinách.
Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti domu.