Prodej netradičního domu v Mníšku u Liberce.

Zvláště pro milovníky „domu s duší” nabízíme podstávkový dům na okraji obce Mníšek u Liberce. Jedná se v současnosti o nejstarší dům v obci, ležící na pozemku o rozloze 2793m2.
V domě se nachází vlevo od vstupní síně velká společenská kuchyň, menší pokojík a napravo místnost s původním obezděným prostorem tzv. haltýř. Dále pak jediná zrekonstruovaná část domu a to koupelna s vanou a sprchovým koutem a WC. Do prvního patra se dostaneme po původních dřevěných schodech, kde se nachází dvě obytné místnosti a půda na seno. Nad oběma místnostmi pokračuje půda. Trámy jsou zachovalé, střecha z eternitu. Dům je z větší části podsklepen. U domu stojí kůlna.
V případě potřeby lze přilehlý pozemek oddělit k výstavbě dalšího RD. Objekt je vhodný především pro vyznavače původních staveb a nebo pro budoucí drobné chovatele. Dům lze připojit k veřejnému vodovodu a je k dispozici i přípojka zemního plynu.
Dům leží ve velmi klidné, tiché části Mníšku, obklopen tichem pastvin, přitom nedaleké centrum obce skýtá veškeré využití moderního světa od hospůdek, koupaliště, tenisových kurtů, golfu až po síť sociálních služeb. Cena vč. provize RK. S úvěrem či hypotékou Vám rádi pomůžeme. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Lilan s.r.o.

Hrnčířská čp. 2985, Česká Lípa, 470 01