Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 16 313 m2, Olomouc - Nedvězí

Stavební pozemek 16 313 m2 Olomouc - Nedvězí Nabízíme exkluzivně k prodeji nově zastavitelné pozemky v Olomouci – Nedvězí přiléhající k západnímu okraji zastavěného území, ulice Štúrova. Pozemky jsou v intravilánu města Olomouc, územním plánem jsou určeny jako plochy smíšené obytné, určeny pro bytovou zástavbu do výšky 10 m, moderními bytovými domy (3-4 podlaží) se zahradami a zelenými plochami nebo rodinnými domy (15 -20 RD).
Parcela o velikosti 16 313 m2 je dostupná po obecní komunikaci, je rovinná a nachází se v příjemné a klidné části lokality. Dle ÚP určeno k výstavbě cca 8 900 m2.
Lokalita Nedvězí se nachází v jižní části krajského města Olomouc a je oblíbená pro bydlení. Lokalita je vybavená veškerou občanskou infrastrukturou. Dopravní obslužnost MHD – BUS. V blízkosti (5 min.) se nachází významné objekty občanské vybavenosti: Aquapark, OC Haná, OBI, Fakultní nemocnice Olomouc, soukromé zdravotní kliniky a další obchodní i restaurační provozy.
Velkou výhodou Nedvězí je blízké přímé napojení na dálnici, která umožňuje rychlou a plynulou dopravu do centra (5 min.) a také výjezdy směr Brno, Ostrava, Hradec Králové.