Prodej stavební pozemek RD 8, Pila u Karlových Varů

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout stavební pozemek RD 8, o výměře 1223 m2, který je ideální pro okamžitou výstavbu rodinného domu. Stavební pozemek se nachází v katastrálním území Pila, okres Karlovy Vary.

Obec Pila leží v bezprostřední blízkosti Karlových Varů. Lokalita se nachází v západní části obce v území určeném územním plánem obce pro individuální bydlení.

Stavební pozemek se mírně svažuje jihovýchodním směrem a po většinu dne je prosluněný. Přístup k pozemku je zajištěn nově vybudovanou účelovou komunikací. Tato je napojena na silnici Pila-Kolová a dále směr Karlovy Vary. K pozemku je vybudován zpevněný nájezd z betonové zámkové dlažby. Plocha je provedena tak, aby umožnila vjezd k budoucímu rodinnému domu a zároveň tvoří jedno kolmé parkovací stání pro osobní automobil mimo tento vjezd.

Na hranici stavebního pozemku jsou vybudovány veškeré potřebné inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace splašková a dešťová). Při koupi pozemku Vám budou předány připojovací body veškerých inženýrských sítí. Je možné požádat o připojení provozovatele sítí Vodárny a kanalizace Karlovy Vary a.s. a ČEZ.

V případě zájmu Vám pomůžu s financováním nemovitosti.

RE/MAX G8 Reality

Rohanské nábřeží 678/27, Praha 8 - Karlín, 186 00