Prodej bytu 3+1 78 m2 Smrková ul., Plzeň - Doubravka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví 3+1, plocha 78 m2, v ulici Smrková, Plzeň – Doubravka. Byt je umístěn ve 3. nadzemí z celkem 7 nadzemních pater.

Byt prošel rekonstrukcí – nové rozvody elektřiny, vody, plastová okna, omítky na stěnách, v pokojích koberce a parkety, dlažba je v kuchyni, na chodbě, v koupelně, WC (je oddělené).

Z chodby bytu se vstupuje u dveří vpravo do pokoje, dále vpravo na WC a do kuchyně. Naproti vstupních dveří do bytu je vstup do druhého pokoje a z něj potom vlevo do třetího (tyto dva pokoje jsou průchozí). Do koupelny se vstupuje z kuchyně. Součástí prodeje je kuchyňská linka vybavená spotřebiči - kombinovaným sporák (vaření je na plyn + elektrická trouba), lednička, pračka, myčka, digestoř. Dále součástí prodeje je vestavěný nábytek – botník a skříň na chodbě, vestavěné skříně v pokojích.

Okna bytu jsou na východ a na západ.

Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem.

Součástí bytu je sklepní kóje.

Byt je vytápěn pomocí dálkového topení, obdobně je zajištěna dodávka teplé vody.

Náklady na provoz bytu činí cca 5.200,- Kč.

Dům je panelový, prošel rekonstrukcí – plastová okna, zateplení skeletu, nový výtah. Nachází se v klidné části města, ulicí projíždí jen auta zde bydlících, k dispozici je veškerá občanská vybavenost, v nejbližším okolí se nachází mateřská školka, základní škola, obchody potravin vzdálené do 200 metrů. Do centra města se dostanete do 10 minut.

V případě zájmu zajistíme financování hypotékou nebo jiný způsob financování. Doporučujeme prohlídku.

Rozměry místností
- pokoj č. 1 = 20,5 m2
- pokoj č. 2 = 20,4 m2
- pokoj č. 3 = 13,7 m2
- kuchyně = 11,2 m2
- koupelna = 2,4 m2
- WC = 1,2 m2
- sklep = 1,2 m2.

HVB Real Estate s.r.o.

Korunní 1310/56, Praha 2, 120 00