Prodej, Rodinného domu - 666m2, zahrada - 507m2, Pošná, okres Pelhřimov

Exkluzivně nabízíme na prodej luxusní rodinný dům o dispozici 4+1 se zahradou a technickou budovou v příjemné lokalitě obce Pošná. Obec Pošná se nachází 3 Km jihovýchodně od Pacova, v okrese Pelhřimov, v Kraji Vysočina. Rodinný dům se nachází v klidné části obce a navazuje na stávající zástavbu samostatných rodinných domů. Architektonické řešení stavby vychází z tradic vesnické zástavby a jejího historického koloritu s obytným domem a hospodářským zázemím. Jedná se o patrový objekt s obytným 1. nadzemním podlažím, připraveným obytným podkrovím a částečným podsklepením. Dům je zděný, podkroví zatepleno, euro okna s dvojitým sklem, svody, okapy a parapety pozinkované. Rozvody elektrické energie v mědi, vody v plastu. Střešní krytinu tvoří skládaná tašková krytina typu Tondach. Příjezd k domu je zajištěn sjezdem z přilehlé komunikace. Jedná se o vybudovaný příjezd. Vstup na zahradu a do technické části je řešen druhým sjezdem z obecní komunikace.
Dispozice a vybavení domu a technické budovy je přehledně zobrazeno video prohlídkou a 3D Scenem nemovitosti a půdorysy, které jsou součástí fotogalerie.
Vytápění objektu je řešeno krbovými kamny v kuchyni. V pokoji 2 jsou teplovzdušná peletová kamna - extra flame s rozvody do dalších pokojů. A dále lze využít elektrické přímotopy v jednotlivých místnostech. Objekt je napojen na rozvod elektrické energie s vysokým i nízkým tarifem. Pitná i užitková voda je zajištěna napojením domu na veřejný vodovodní řád. Vlastní septik s přepadem do veřejné kanalizace. Na okrasné zahradě se nachází vlastní studna, voda z ní je využívána k technickým účelům. Zahrada je nádherně upravena a byla provedena odvodňovací drenáž kolem objektu.---Na objektu byla provedená generální rekonstrukce.
Objekt je vhodný pro rodinné bydlení, nebo k rekreačním účelům. Veškerá občanská vybavenost v obci Pacov. Výborná dopravní dostupnost do Pacova a Pelhřimova.
Financování koupě nemovitosti vám rádi zajistíme. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky Mgr. Jiřího Neubauera.

RK Stejskal.cz - Tábor

9. května 2061, Tábor, 390 02