Jedinečný, luxusně zařízený byt 3+kk v novém projektu Šárecký dvůr

Nabízíme k pronájmu jedinečný, luxusně zařízený byt 3+kk v projektu Šárecký dvůr v Praze 6 - Vokovicích, v těsné blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka a vodní nádrže Džbán. Projekt zvítězil v prestižní evropské soutěži HOF Awards v kategorii Nejlepší rezidenční projekt ve střední a jižní Evropě za rok 2019. Tento projekt vznikl v prostorách historického dvora s působivou barokní bránou a přináší atraktivní bydlení v pěti elegantních viladomech uvnitř uzavřeného areálu s 24-hodinovou recepcí a podzemním parkováním. Celý komplex je obehnán mohutnou zdí.

Byt o velikosti 164 m² s dispozicí 3+kk a dvěma terasami se nachází ve třetím, nejvyšším patře domu. V bytě se nachází 2 koupelny včetně sauny a vířivky, ložnice, pracovna a obývací pokoj s kuchyní. Obytné části dominuje prosklená 3-zónová vinotéka. Velkoformátová okna a až čtyřmetrové stropy, dodávají bytu vzdušnost a pocit neomezeného prostoru. Tři parkovací stání v podzemních garážích a sklep jsou již zahrnuty v ceně.

V bezprostřední blízkosti areálu se nachází sportovně zábavní park, tenisové kurty, golfový klub a fitness centrum. Stanice metra A - Veleslavín pouhé 3 minuty chůze od domu, cesta do centra trvá 12 minut. Nabízí se i výborná dostupnost na letiště Václava Havla.

Vřele doporučuji prohlídku!