Prodej bytu 1+kk

Máte rádi moderní praktické bydlení? Dovolte mi ukázat Vám tento byt se skvělým výhledem situovaný v klidné lokalitě Praha Prosek, s dobrou dopravní dostupností, několik minut od stanice metra Střížkov a Prosek, ze kterých se dostanete do centra během 15 minut. Nezapomeňte navštívit revitalizovaný Park Přátelství nacházející se v docházkové vzdálenosti.

Byt po kompletní rekonstrukci z roku 2017 se nachází v 7. NP zatepleného panelového domu s výtahem a přímým vstupem do klidného parku. Moderní designové zpracovaní bytu 1+KK o rozloze 35,3 m² s komorou a zasklenou lodžií (7,6 m²) potěší všechny, kdo nemají rádi stereotypy. Světlý prosluněný byt orientovaný na jihovýchod je řešen ve stylu hotelového apartmánu. Obsahuje hlavní pokoj s výhledem do parku, atypickou kuchyňskou linku vyrobenou na míru se sklokeramickou varnou deskou a digestoří, koupelnu s rohovou vanou, samostatné WC a předsíň. Byt je velmi energeticky nenáročný.

Parkování možné před domem v klidné ulici Bílinská.

Údaj energetické třídy není k dispozici, proto uvádíme třídu G.

Doporučuji osobní prohlídku. V případě potřeby Vám rádi zdarma zařídíme hypoteční úvěr u Vámi preferované banky a to za nejlepších tržních podmínek.

Duna House

Michelská 300/60, Praha 4 - Michle, 140 00