Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví

Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu v ulici Veltruská na Praze 9 Proseku. Dispozičně se jedná o třípokojový byt o velikosti 51 m2, ke kterému náleží zasklená lodžie o ploše 6,6 m2 umožňující příjemné posezení či ryze praktické funkční využití. Velikosti jednotlivých pokojů jsou 15 m2, 10 m2 a 7 m2. Přes hlavní pokoj je přístup do samostatné kuchyně o velikosti 9,4 m2. Jihovýchodní orientace pokoje a kuchyně zajišťují dostatek světla v obou místnostech a opticky je zvětšují. Zbývající dva pokoje jsou orientovány na severozápad. Ve vyzděné koupelně s WC je sprchový kout, umyvadlo a je zde i prostor pro pračku. Dostatek úložných prostor zajišťují skříně v předsíni a dále komora o ploše 2,8 m2, která je na chodbě v patře.
Dům prošel před několika lety rekonstrukcí, která zahrnovala zateplení, novou fasádu, výměny výtahu, oken a zasklení lodžií. Bonusem je klid v této lokalitě.
Velkou devizou je, že během pár kroků v okolí najdete úplně vše, co potřebujete ke každodennímu životu jako např. supermarket Billa, školku, základní školu, dětské hřiště, lékaře, lékárnu, poštu. Prostor pro odpočinek či relaxaci zajistí blízký park Přátelství.
V docházkové vzdálenosti jsou stanice metra C Střížkov nebo Prosek či zastávky autobusu MHD.

Byt je aktuálně podnajímám spolehlivým podnájemníkům.
Majitel si vyhrazuje právo prodat družstevní podíl tomu, kdo nabídne nejlepší nabídku.
Pokud Vás zajímají další podrobnosti nebo se chcete na byt podívat, prosím, kontaktujte mě telefonicky nebo mailem. Těším se na setkání. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

U kříže 625/9, Praha - Jinonice, 158 00