Prodej bytu 3+kk, 91 m2, Jirečkova ul., Praha 7

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Prvorepublikový byt se nachází v 5. podlaží činžovního domu situovaného v blízkosti Letenských sadů a Stromovky, v místě nedaleko centra, s plnou občanskou vybaveností a výborným dopravním spojením. Dům se nachází v klidné tiché ulici poblíž Letenského náměstí.
Dispozici tvoří vstupní hala, ve které je umístěna kuchyně (10 m2), spíž, toaleta a vstupy do dvou pokojů. Obývací pokoj s výměrou 28 m2, dvě ložnice (23 m2 a 16 m2), koupelna s vanou (4m2) a komora 5 m2. Jedna ložnice je orientovaná do vnitrobloku. K bytu náleží sklep v 1PP o výměře 8 m2.
Vytápění v bytě etážové plynové + ohřev TUV, v kuchyni dále malá karma. Okna v bytě jsou původní špaletová, podlahová krytina kombinace parket, koberce a lina.
V roce 2002 proběhla rekonstrukce stoupaček v domě, dále byla provedena výmalba společných prostor, instalace výtahu, nově položena střecha a fasáda.
Oblíbená lokalita Letná vyniká příjemnou atmosférou, k níž přispívá množství bister, kaváren a malých obchůdků. Pohodlí zajišťuje též blízkost veškerých služeb, například pošty, supermarketu či lékárny. V krátkém pěším dosahu je několik mateřských škol, základní škola i gymnázium a 2 velká muzea. K procházkám či vyjížďkám na kole lákají blízké velké parky Letenské sady a Stromovka.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 780 000,- Kč a měsíční splátkou 28 467,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00