Prodej vodárenské věže jako sídlo firmy, 814 m², s komerčními prostory a garáží ve stavu shell & cor

Nabízíme k prodeji pražskou technickou památku, ojedinělou stavbu vodárenské věže v Praze – Libni z roku 1904 přestavěnou na unikátní mezonetový prostor 3+kk o velikosti 223 m². Prostor se nachází v nově postaveném tamburu věže. Panoramatický výhled 360° skýtá pohled na celou Prahu. Věž stojí na pozemku o rozloze 1.268 m².

Na pozemku je též vybudováno podzemní centrum s přímým venkovním osvětlením o užitné ploše 433 m² a garáž o velikosti 158 m² pro 8 vozů. Garáž disponuje třemi samostatnými vjezdy. V jižní části garážového objektu je vybudované zázemí pro ostrahu s přímým vstupem z ulice do podzemního centra.
Věž, centrum i garáž jsou ve stavu shell and core. Současný vlastník budoval toto sídlo pro soukromé účely k bydlení a sportovnímu využití. Vzhledem k tomu, že celá nemovitost je v interiérové části v hrubé stavbě, je možno změnit charakter využití prostor na komerční účely, a vybudovat tak výjimečné zázemí pro sídlo firmy.

Jedná se o velmi specifickou exkluzivní nemovitost, která bude pro nového majitele neopakovatelnou výzvou. Precizně připravená hrubá stavba nabízí unikátní designové ztvárnění.

V blízkosti je kompletní občanská vybavenost. Ve vzdálenosti cca 400 m je stanice metra C – Ládví a zastávky tramvají. Přímo u pozemku je zastávka autobusu.

O Vodárenské věži si můžete přečíst i v našem magazínu Life & Style: ---

LUXENT s.r.o.

Pařížská 131/28, Praha 1 - Josefov, 110 00