Slunný byt 3kk jako sídlo společnosti(157 m2), RIVER DIAMOND, terasa, dvě parkovací místa

Luxusní, kompletně zařízený, prostorný byt 3kk (157m2)s terasou a balkonem, s možností flexibilního využití jako reprezentativní kancelářské prostory nebo sídlo společnosti s dvěma parkovacími místy ve 4.patře moderního rezidenčního projektu River Diamond s výtahem a non stop 24 hodinovou recepcí. River Diamond je jedinečným bytovým projektem na břehu řeky Vltavy. Život v River Diamond znamená dokonalost a životní styl využívající zvláštních výhod, který nabízí zejména: 24 – hodinová recepce, čistírna, úklid, doplňkové služby prostřednictvím recepce, obchody, kavárna se zahrádkou v přízemí, soukromá zahrada pro obyvatele komplexu, bezpečné podzemní parkování a mnoho dalších výhod spojených s moderním stylem života.

Vybavený, dispozičně řešený jako 3+kk s dvěma terasami 7,2 m2 + 4,5m2, nabízí otevřený velkoryse prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, s přímým vstupem na terasu s posezením. Dále vstupní chodba s ložním prostorem, samostatná toaleta, technická místnost, dva prostorné pokoje jeden se suit koupelnu, druhý pokoj přímý výstup na terasu s výhledem na Pražský Hrad.

Celý prostor je vytápěn podlahovým topením. Venkovní elektrické žaluzie s dálkovým ovládáním na každé okno samostatně. Podlahy z masivu, velkoformátová okna s izolačními dvojskly, klimatizace.
Ceně bytu zahrnuje dvě samostatná parkovací stání v suterénních garážích v domě a velký sklep.

Vynikající lokalita s veškerou občanskou vybaveností snadným parkováním v okolí a vynikající dopravní dostupností do centra díky tramvajovým spojům v minutové vzdálenosti. V těsné blízkosti nájezd na pražskou magistrálu s následným napojením na Pražský okruh.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


FARAON reality, s.r.o.

Polská 1211/26, Praha 2 - Vinohrady, 120 00