Pronájem obytně/komerční objekt - jezdecký areál

Pronájem této nemovitosti je vhodný např. jako prodejní místo zahradnictví nebo zahradní techniky. V současné době je objekt využíván jako jezdecký areál s velkým rodinným domem v perfektním stavu o 6-ti pokojích. Areál prošel velkou investicí.

Nyní je zde jezdecká krytá hala 17x43 m s povrchem geotextílie a písek. Dále lonžovací kruh, první jízdárna 20x40 m, druhá jízdárna 24x64 m, tyto tři jízdárny jsou oddrenážované s gumovými rohožemi a pískem. Dále je zde parkurové kolbiště 40x65 m. Jezdecké plochy jsou osvětlené. Dále výběhy pro koně.

Ve stodole, kde je krytá jízdárna je i velká dílna a sklad sena. Stáj s 32 boxy, vytápěnou sedlovnou. Pro zákazníky je zde klubovna, šatny, sprchy. Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům o 6 pokojích + velká koupelna, šatna, technická místnost, malá koupelna a zádveří. Podlahová plocha domu je 140 m2. Topení je elektrokotlem, ohřev vody bojlerem. Dům je zabezpečen alarmem. Brána, stáje mají připravený rozvod pro kamerový systém. Na pozemku je 15m3 jímka, 3 studny. Je možnost připojit další sítě.

Velkou výhodou je poloha areálu. Sibřina je první obec za hranicí Prahy. Další výhodu ocení zákazníci areálu, kteří mohou na vyjížďky využít Klánovický les, který je vzdálený 2km.

V případě dobrého provozování areálu může tržba velmi dobře pokrýt nájem. Zajímavý je výnos z 32 boxů, výuky jízd, pořádání příměstských táborů, prodej potřeb pro koně, krmiva, pronájem dalších stodol. Jenom pronájem samotného obytného domu je v hodnotě 25.000-28.000 Kč/měs.

Již existuje nájemce, který má zájem o pronájem za účelem provozování jezdeckého areálu, nepotřebuje obytný dům a hledá partnera, který by s ním šel do kooperace.

COREACT reality s.r.o.

Tiskařská 257/10, Praha 10-Malešice, 108 00