Prodej stavebního pozemku na Srubci u Českých Budějovic

Prodej stavební parcely č.7 v lokalitě Srubec Lesní. Rohová stavební parcela o výměře 681 m2 je z východní strany ohraničená Horní ulicí a z jižní strany ulicí V Lukách.
Každá z parcel je připojena na kompletní inženýrské sítě. Plynová přípojka je vyvedena do skříně HUP, která je umístěna v pilíři HUP situovaném na hranici pozemku a integrovaném s pilířem pro elektroskříň. Ta je osazena elektroměrovým rozvaděčem s hlavním jističem (3x25A). Kanalizační přípojka je zakončena prozatímní zaslepovací zátkou a stejně jako vodovodní přípojka je umístěna na vlastním pozemku (cca 1,0 m za hranicí pozemku). Každá z parcel má zřízený i vlastní přípojný bod pro připojení k vysokorychlostnímu internetu (optický kabel)
Obec Srubec se nachází v bezprostřední blízkosti jihočeské metropole – města České Budějovice. Katastrální území obce je situované v lokalitě tzv. Lišovského prahu, který se zvedá nad úroveň Českobudějovické pánve.
Lokalita se díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti (MHD) stala jedním z nejvyhledávanějších míst pro individuální bydlení na Českobudějovicku. Díky tomu se počet obyvatel obce oproti roku 1995 téměř ztrojnásobil a k dnešnímu dni zde trvale žije cca 2056 obyvatel
V obci se nachází komplexní občanská vybavenost (Obecní úřad, školka, restaurace, market, knihovna). Zastupitelstvem obce byl schválen záměr vybudování základní školy (první stupeň ZŠ). Ke sportovnímu vyžití slouží zejména sportovní areál místní TJ Slavoj Srubec

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001