Prodej rodinného domu 2+1 Stupava

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v obci Stupava u Uherského Hradiště. Dům je po kompletní a velmi zdařilé rekonstrukci. Zateplená fasáda, nová střecha, elektrika, koupelna, nová okna...Před domem je vlastní parkovací stání. Dům má nové elektrické podlahové topení a využívá pitnou vodu z vlastní studny. Vytápět se dá elektrickou energií nebo krbovými kamny na pelety. Z kuchyně je vstup na útulnou zahrádku s posezením, krásnou pergolou, zahradním koutkem se zahradním domkem na nářadí a vlastní dřevěnou lávkou přes potok za domem, který vede přímo do přírody. Součástí domu je prostorná garáž s infra saunou. Vybavení domu, které je velmi vkusné, může být po dohodě součástí prodeje. Rodinný dům je krásně zařízený a útulný. Po nastěhování již stačí pouze relaxovat a užívat si pohodu a pěkné prostředí.
Obec Stupava kopírující koryto říčky Kyjovky, leží v samém středu Chřibů západně od Uherského Hradiště. Stupava se v posledních letech stává vyhledávaným místem pro rekreaci. Počet rekreačních objektů již přesahuje polovinu trvale obydlených domků. Počet obyvatel se přes víkendy šplhá až na pětistovku. Stupava je lákavým místem zvláště s ohledem na stráně pokryté hustými lesy, čisté ovzduší a mnohé turistické zajímavosti. Svou polohou v srdci Chřibů je Stupava výchozím bodem pro návštěvy hradu Cimburk, hradiska sv. Klimenta, hradu Buchlova.
Ve Stupavě se nachází osvětlená sjezdovka s několika vleky a umělým zasněžováním. Obcí prochází zajímavé cyklotrasy a hojně se pěstuje turistika. Do konce srpna 2019 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,59 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.