Prodej Garsoniéry s balkonem po celkové rekonstrukci 27 m2, Tábor- Náchodské sídliště

Nabízíme k prodeji byt po celkové rekonstrukci. Jedná se o Garsoniéru o celkové výměře 23 m2 + 4 m2 balkon a nachází se v ulici Čsl. armády na Náchodském sídlišti v Táboře.

Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží panelového domu. Dům je po částečné revitalizaci. Došlo k rekonstrukci vchodu, výměně výtahu, rozvodů vody a odpadů, jsou osazena nová okna.

Dispozice bytu: za vstupem do bytu se nachází chodba o velikosti 3 m2, koupelna s WC a prostorným sprchovým koutem 3,5 m2. Obytný prostor s kuchyní o velikosti 16,50 m2, na který navazuje balkon o velikosti 4 m2. K bytu náleží dva sklepy o celkové velikosti 2 m2.

Byt byl kompletně rekonstruován a současné řešení zcela splňuje nároky na moderní bydlení. Největší změnou prošel prostor koupelny, kdy byl vybudován prostorný sprchový kout o velikosti 90x125 cm, závěsné WC a přípojka na pračku, pro kterou je zde připravena nejen vody přípojka, ale i odpad. Také prostor kuchyně byl vkusně zapracován do obytné části a tak nenarušuje vzhled bytu. Součástí rekonstrukce byla i výměna elektrických rozvodů, jsou zde nové omítky a prvky pro oddělení kuchyňské a obytné části.

Co však považuji za absolutní vychytávku je velké okno, které je řešeno formou dvou dvoukřídlých balkonových dveří a tak si můžete doslova otevřít byt dokořán a mít volný průchod ba balkon.

Náklady spojené s užíváním bytu tj. topení, studená a teplá voda a správa domu jsou 2.154,- Kč. Z toho stálá platba do fondu oprav je 706,- Kč. Předpokládané náklady na elektrickou energii jsou 600,-. Výpočtový list a vyúčtování Vám předložíme.

V domě jsou k dispozici společné prostory využívané pro sušení prádla, kočárky, kola a podobně.

RE/MAX One

Pražská 223, Tábor, 390 02