Prodej prostorného zděného bytu 4+1 o celkové výměře 86 m2 v Hromádkově ulici v Táboře

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 o celkové výměře 86 m2 s velkým sklepem. Byt se nachází v Hromádkově ulici na Maredově vrchu v Táboře.

V domě jsou celkově 3 bytové jednotky a jako jednu z velkých výhod vidím uzavřený dvůr s travnatou plochou o velikosti cca 145 m2, který je ve spoluvlastnictví všech majitelů a je možné ho užívat.

Byt se nachází ve druhém patře zděného domu. Dům i byt je po částečné revitalizaci. Došlo k výměně střešní krytiny a okapních částí, k zateplení stropní části bytu a výměně oken. Byt má rekonstruovanou koupelnu, topný systém, elektřinu a jiné.

Dispozice bytu:

Kuchyně: 10 m2
Obývací pokoj: 20 m2
Ložnice: 16,5 m2
Ložnice: 15,5 m2
Pracovna: 10 m2
Chodba: 9 m2
Koupelna: 4 m2
WC: 1 m2

Celková užitná plocha je 86 m2

Za vstupem do bytu je prostorná chodba s vestavěnou skříní, ze které se vchází do všech částí bytu. Do kuchyně s kuchyňskou linkou na kterou navazuje jedna z ložnic s krásným velkým oknem. Dále do obývacího pokoje, ze kterého se vchází pokoje, který bych nazval pracovnou. Chodba je opravdu středem bytu a tak se z ní dostanete i do druhé ložnice, koupelny s vanou i samostatného WC.

Vytápění a ohřev teplé vody je řešen vlastním plynovým kotlem s měsíčním nákladem cca 1.500 Kč/měs., tj. 17.000 Kč/rok ( poslední vyúčtování ). Předpokládané náklady na elektrickou energii jsou 1.100,- Kč/měs. Vyúčtování za poslední období Vám předložíme. Ohřev vody v kuchyni je řešen průtokovým ohřívačem.

Voda a elektřina je dodávána na základě smlouvy s dodavatelem.

Velikost, dispozice, lokalita, dostupnost školy, školky a další občanská vybavenost jsou ideální kombinace pro bydlení rodiny s dětmi.

V případě další dotazů mě neváhejte kontaktovat a těším se na osobní setkání.

RE/MAX One

Pražská 223, Tábor, 390 02