Prodej, komerční objekt, 260m2, Uherské Hradiště

Prodej komerčního objektu, Uherské Hradiště - centrum, Tř. M.Malinovského. Nabízíme ke koupi komerční objekt - rodinný dům v centru UH, Tř. M. Malinovského.

Dispozice nemovitosti : 1PP, 2NP, půda, zahradní stavba - dílna, sklad, uzavřená zahrada za domem.

Podzemní podlaží - sklepní prostory, výměra 130 m2.
1. a 2. NP - 2 samostatné bytové jednotky, každá o výměře 130 m2.
Zahradní stavba ve dvoře z roku 2008.

Dům procházel postupnou rekonstrukcí, v roce 1996 nová fasáda a výměna oken, v roce 2006 etážové topení s plynovým kotlem. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizaci, elektro a plyn. Z uliční strany i ze strany zahrady možný pouze vstup. Parkování je možné v přilehlých ulicích.

Základy domu betonové a kamenné, konstrukční systém zděný z pálených cihel a kamene, stropy betonové s rovným podhledem, v PP klenbové, střecha sedlová trámová, klempířské konstrukce měděné, schody betonové, okna dřevěná kastlová + EURO okna. Podlahy v obytných místnostech - keramická dlažba, parkety. Vytápění ústřední plynové, 1.NP a 2.NP samostatný plynový kotel. V obytných místnostech kachlová kamna. Zdroj teplé vody - průtokový ohřívač + kotel ústředního topení.

Nemovitost je určena k rekonstrukci. Dům je vhodný k rodinnému bydlení, ale díky lokalitě může sloužit i ke komerčnímu využití.

Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě kontaktujte.