Prodej novostavby bytu 2+kk, 60 m2 s balkónem ve Velkém Oseku

V rámci III. etapy výstavby bytových domů ve Velkém Oseku v lokalitě U Hřiště nabízíme novostavbu cihlového, energeticky úsporného bytu 2+kk o velikosti 60,1 m2 s balkonem 1,61 m2 ve druhém patře (3. NP) cihlové novostavby čtyřpodlažního viladomu B1 s výtahem.
Bytový dům je ve výstavbě s plánovanou kolaudací v prosinci 2019. Dům je koncipován jako bezbariérový s výtahem pro 6 osob.
Byt s obdélníkovým půdorysem je svými okny orientován na východ, jedno okno obývacího pokoje na jih. Dispozičně je členěn na vstupní chodbu s prostorem pro velkou vestavěnou skříň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem, ložnici, koupelnu s vanou a samostatné WC. Francouzské okno je jak na balkon v obývacím pokoji, tak i v ložnici - zde jen s bezpečnostním zábradlím. K materiálovým standardům bytů patří plovoucí laminátové podlahy s dekorem dřeva, dveře s obložkovými zárubněmi, závěsné WC, komínový odtah z digestoře, pětikomorová plastová okna a další. V ceně je možné vybrat si z několika dekorů plovoucí podlahy i obkladů a dlažeb. Taktéž je možné zaměnit vanu za sprchový kout. V ceně bytu je i úložná kóje o výměře 2,24 m2. Je možné přikoupit vlastní parkovací místo u domu v ceně 28 000 Kč nebo volně parkovat na veřejných parkovacích místech.
Ve Velkém Oseku lze počítat s kompletní občanskou vybaveností: základní škola, školka, obchod, pošta, lékař, obchody, restaurace, 2 benzinové pumpy atd. Dále se zde naskýtá možnost sportovního vyžití - hřiště, cyklostezka Velký Osek - Kolín a přírodní koupání v blízkosti. Výborná dopravní dostupnost - vlak, autobus, dálnice D11 Praha - Hradec Králové, Exit 42 vzdálen 2 km.
Více informací o nemovitosti i možnostech jejího financování vám sdělí makléř nabídky. Cena bytu je konečná včetně právních služeb, provize a DPH. Kupující neplatí daň z nabytí nemovitosti (bytu).


RE/MAX G8 Reality

Václavská 864, Kolín, 280 02