VELKÝ OSEK - AREÁL VELKOSKLADU

Nabízím k prodeji areál velkoskladu rozkládající se na pozemku o výměře 4.447 m2 na okraji malé průmyslové zóny v obci Velký Osek, okres Kolín.

Tento rozsáhlý areál má logisticky ideální polohu - pouhé 3 km od obousměrného nájezdu na dálnici D11 (směr Praha i Hradec Králové) a s frekventovanou železniční křižovatkou v místě.

Objekt nabízí mnoho možností využití: velkosklad, e-shop, výrobní prostory, apod. Rozsáhlý areál sestává z velké zateplené a vytápěné haly o výměře 740 m2, menší nezateplené haly s výměrou 115 m2 a mezi těmito halami je umístěna dvoupodlažní provozně-administrativní budova s užitnou plochou 302 m2.

V hale se nachází dvoupodlažní regálový systém o skladovací ploše 1230 m2, nákladní výtah, plynové sahary k vytápění, tepelné clony nad oběma vchody. U haly je krytá nákladová rampa.

Veškeré plochy areálu jsou oplocené, zpevněné a odvodněné, příjezd k objektu po obecní komunikaci. Objekt je vybaven přípojkou městské podtlakové kanalizace. Voda je čerpána z vlastní velkokapacitní studny 7 m3. Areál disponuje také vlastní kapacitní trafostanicí o výkonu 100 kVA.

Další informace včetně videa naleznete na www: areal-velkyosek.cz.

ERA Garancia Kolín

Karlovo náměstí 89, Kolín, 280 21