Prodej, Rodinný dům, 215 m2 - Votice - Nazdice

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům 5+1 o obytné ploše 215 m2 s příslušenstvím, stojící na vlastním oploceném pozemku o výměře 877 m2 v obci Nazdice, část města Votice, okres Benešov. Jedná se o budovu bývalého zájezdního hostince z roku 1861.

Dům je z velké části podsklepen, postaven z cihelného zdiva a kamene, v podkroví je rozlehlý prostor, kde je možno vybudovat několik obytných místností. Dům by šlo využít díky své rozloze i jako penzion Součástí domu je krytá veranda 40 m2 a garáž.

Před 10ti lety prošel dům částečnou rekonstrukcí, část střechy byla přeložena a na části je nová krytina, v polovině domu je nová elektřina, část oken vyměněna za plastová, jsou zde nové rozvody vody, odpadů, které jsou svedeny do jímky.

Dále pak je nově udělané vytápění – radiátory, elektrokotel a krbová kamna s výměníkem. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem. V koupelně se nachází rohová vana, umyvadlo, WC.

Dispozice domu: 1.PP.: Sklepní prostory s klenbami. 1.NP.: Vstup, vstupní rozlehlá chodba, velký sál, dva obytné pokoje, spíž, kuchyň, obývací pokoj, pracovna, koupelna. 2.NP.: Půda s možností rozšíření.

Přípojky: elektřina 230/400V, voda - studna, kanalizace jímka, topení ústřední.

Veškeré služby jsou v nedalekých Voticích, v obci zastávka BUS. V okolí se nachází lesy, lyžařské středisko Monínec.

Doporučujeme osobní prohlídku. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. ID: 595713.

Reality bez-starostí

Klabalská I 1386, Zlín, 760 01