Novostavba RD 5+KK, Želešice, pozemek 494m2. č.Z6

Po předchozích, velmi úspěšných třech etapách v obci Hajany se tentokrát přesouváme do velmi žádané obce Želešice, kde Vám exkluzivně nabízíme prostorný, moderní a současně nízkoenergetický rodinný dům o dispozici 5+KK s garáží. Výjimečné místo, krásná příroda, blízkost centra města Brna a obchodního centra Olympie vám dopřeje pohodlný a klidný domov spojený s moderními možnostmi dnešní doby. Pozemek o velikosti 494 m2 nabízí elegantní bydlení s užitnou plochou 203,1 m2, kde nebyly opomíjeny ani požadavky na úložné prostory. Pokoje: obývací pokoj s kuchyní 44,3 m2, koupelna v přízemí 4,8 m2, garáž 18 m2, druhá koupelna v patře 7,9 m2, ložnice 24,3, pokoje 27,2 m2, 14,4 m2 a 11 m2.
V základním provedení domů jsou již v ceně nadstandardní prvky - vysoce kvalitní okna v barvě antracit (trojskla) Pramos (7 komorový systém) + venkovní žaluzie, garážová vrata na ovládání, terasa, zámková dlažba, vinylové plovoucí podlahy (třída zátěže 23, vhodná i pro kancelářské prostory), kvalitní dveře a zárubně, koupelny vč. sanitárního vybavení značky Grohe. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Podlahové (teplovodní) vytápění v celém domě.
Obec Želešice se nachází na jihozápadním okraji Brna s dobrým dopravním spojením různými druhy veřejné hromadné dopravy, (IDOS ). V obci Želešice se nachází nové víceúčelové hřiště, potraviny, restaurace, školy, školky.
V okolí najdete přírodní park Bobrava. Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte nejlépe telefonicky makléře. Dokončení domů se plánuje v únor/březen 2020.

CENTURY 21 All Inclusive

náměstí 28. dubna 2/1069, Brno, 635 00