Prodej, zahrada, 2128 m2, Kokořov, Plzeň- jih

Stavební pozemek se stodolou, přístavkem a velkou zahradou - celkem 2128 metrů čtverečních
Exkluzívní pozemek na klidném okraji obce Kokořov, výhled do nezastavěného prostoru, rozlehlá zahrada nepravidelného tvaru, zakončená místní komunikací a polní cestou s potokem. Ideální pro výstavbu rodinného domu nebo přestavbu stodoly na alternativní moderní bydlení.

Pozemky
Stavební pozemky jsou umístěny na spodní straně celku a přiléhají k sousedním objektům. Jejich rozloha je 162 m2 a 83 m2, celkem tedy 245 m2.
Před nimi je rozlehlá zahrada, v územním plánu ovšem vedena jako ostatní, manipulační plocha, což z ní činí klenot, který můžete využít mnoha způsoby, nejen jako zahradu.
Celková rozloha zahrady je 1883 m2. Zahrada je otevřená. Na většině pozemku je travní porost, pozemek se velmi mírně svažuje.

Stodola a přístavek
Na stavebních pozemcích se nachází rozlehlá stodola a přístavek.
Rozměry stodoly jsou 20x8 metrů, zastavěná plocha je 162 m2, užitná plocha cca 130 m2.
Budova nemá číslo popisné a stojí na vlastním pozemku.
Podle Územního plánu obce se pozemek nachází v území BI3 - bydlení v rodinných domech venkovského charakteru v uzavřených zemědělských dvorech.

Stodola je otevřená a byla používána ke skladování sena. Pod stodolou je sklep přístupný ze zadního dvora. Ze stodoly je výhled na nezastavěný okraj vesnice a do polí. Ideální místo na výstavbu rodinného domku.

Stodola i přístavek mají zdravé trámy. Předpokládané množství je 20 kubických metrů trámů. Při průměrné ceně 4.000,- korun za kubický metr je hodnota samotného dřeva při případné demolici kolem 80.000 korun!

Budova zemědělská stavba č.1 bez č.p./č.e. Stáří je odhadováno na více než 100 let, technický stav je špatný.
Nejsou zavedeny inženýrské sítě vodovod ani kanalizace. Elektřina je na rohu vedlejšího pozemku. V obci není dostupný přívod plynu.

Tipy
---.A---157_rekonstrukce_rez.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00