Realitní kancelář Private Estate s.r.o.
21. 11. 2025 – Monika Mazanova
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Neustála zmena hodnoty bytu. Po dohode na konečnej maximálnej čiastke a ozname, že je ešte jeden záujemca, ktorý vsam hodla kupovať byt až o dva mesiace tak byt
ak to stihnem driv je muj - tento pan hned na druhy den dopoledne dobehol a podepsal rezervacni smlouvy s tym ze byt vyplati pozdej. Cele dopoledne som stravila s financnym a ani nie do 24 hodin bol byt prodan a nebyla som ani vyrozumena. Spis vyuzitaaby pana donutila konat. Velmi neeticke a neprofesionalni.
27. 10. 2025 – Ján Šalata
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Prvotřídní přístup od prvního kontaktu, vřele doporučuji.
7. 10. 2025 – David Flaška
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Vše naprosto skvělé
28. 6. 2025 – Jana Novakova
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Spoluprace byla bezproblemova, maklerka reagovala vzdy rychle a spolehlive. Nemovitost byla pronajata behem nekolika dnu od vystaveni nabidky.
15. 6. 2025 – Naděžda Gottwaldová
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Pani Kšandová reagovala velmi rychle na všechny otázky a celý proces posouvala kupředu.
21. 5. 2025 – Lucie Pysova
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Od prvního kontaktu bylo jednání vstřícné, srozumitelné a především rychlé, a to i v případě nestandardních požadavků, které Bc. Michaela Kšandová ochotně vyřešila.
Velmi oceňuji také pomoc s přepisem elektřiny – vše bylo vyřízeno za mě, bez zbytečné administrativy.
Její služby vřele doporučuji všem, kteří hledají férového a kompetentního realitního makléře
20. 5. 2025 – Petr Seják
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Paní Kšandová byla vždy ochotná v kteroukoliv dobu. Jednání s paní makléřkou bylo na profesionální úrovni a probíhalo vše hladce. Můžu říci, že jsem byl zbaven starostí o pronajmutí a věděl jsem, že hledání nájemce je v nejlepších rukou. Ještě jednou děkuji.
9. 4. 2025 – Jana Pačesová
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Hladká, rychlá a bezproblémová komunikace s makléřkou. Nutná minimální asistence z mé strany, jako pronajímatele. Doporučuji!
8. 4. 2025 – Svitlana Troyan
Reference pro: Bc. Michaela Kšandová
Jsem velmi spokojena s prací paní Michaely. Vždy odpověděla na mé hovory, i když byla na dovolené. Příjemná a milá paní. Pomohla nám najít nádherný byt, se kterým jsme velmi spokojeni, všem ji doporučuji.
© 1999—2025 DALTEN media s.r.o
Provozovatelem serveru RealityMIX.cz je DALTEN media s.r.o., se sídlem Na Harfě 935/5c, Vysočany, 190 00 Praha 9, IČ: 27135306, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 98915.