© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Najděte si u nás atraktivní byt 3+1 k prodeji nebo pronájmu v Jindřichově Hradci. Bydlení v žádané a klidné lokalitě s vynikající dopravní dostupností do centra města. Nadstandardní bydlení, které svým umístěním zajištuje klid i příjemný výhled do okolí. Pokud v detailu nabídky chybí některé důležité informace, neváhejte kontaktovat makléře pomocí kontaktního formuláře v každém detailu.
Boženy Němcové, Třeboň II, Třeboň, okr. Jindřichův Hradec
sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec III, Jindřichův Hradec
sídliště U Nádraží, Jindřichův Hradec II, Jindřichův Hradec
Sídliště T. G. Masaryka, Kardašova Řečice, okr. Jindřichův Hradec
Máchova, Dačice V, Dačice, okr. Jindřichův Hradec
sídliště Svatopluka Čecha, Slavonice, okr. Jindřichův Hradec
Sídliště, Jindřichův Hradec III, Jindřichův Hradec
Jungmannova, České Velenice, okr. Jindřichův Hradec
Byty 3+1 v okrese Jindřichův Hradec stojí průměrně 3 031 133 Kč (41 929 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 14 000 Kč a nejdražší 7 990 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Jihočeský kraj je 54 823 Kč/m², nemovitosti v okrese Jindřichův Hradec jsou tedy proti v obvodu Jihočeský kraj levnější.
Byty 3+1 v okrese Jindřichův Hradec mají průměrnou plochu 71 m². Nejmenší nemovitost má plochu 61 m² a největší 88 m². Průměrná plocha v obvodu Jihočeský kraj je 75 m², nemovitosti v okrese Jindřichův Hradec mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Jihočeský kraj.
V okrese Jindřichův Hradec má balkon 6 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 3 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Jihočeský kraj je u bytů v okrese Jindřichův Hradec balkon méně častý a terasa méně častá.