© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Nemovitost může být nejlepší investice, ale musí být pečlivě vybraná. Podívejte se u nás na aktuální nabídku atraktivních prostorných bytů 3+1 na prodej i pronájem ve Svitavách. Vybírat můžete nejenom z bytů v novostavbě, ale i mezi byty, které prošly kompletní a kvalitní rekonstrukcí. Bude některý z nich ten váš? Termín prohlídky si rezervujte pohodlně z každého detailu nabídky.
nám. T. G. Masaryka, Město, Moravská Třebová, okr. Svitavy
Byty 3+1 v lokalitě Svitavy stojí průměrně 2 979 466 Kč (41 317 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 14 500 Kč a nejdražší 5 950 000 Kč. Průměrná cena za m² v lokalitě Pardubický kraj je 51 234 Kč/m², nemovitosti v lokalitě Svitavy jsou tedy proti lokalitě Pardubický kraj levnější.
Byty 3+1 v lokalitě Svitavy mají průměrnou plochu 74 m². Nejmenší nemovitost má plochu 61 m² a největší 97 m². Průměrná plocha v lokalitě Pardubický kraj je 76 m², nemovitosti v lokalitě Svitavy mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v lokalitě Pardubický kraj.
V lokalitě Svitavy má balkon 32 % bytů a terasu 5 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 3 m² a průměrná plocha terasy je 66 m². Ve srovnání s lokalitou Pardubický kraj je u bytů v lokalitě Svitavy balkon častější a terasa častější.