© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Hledáte byt 1+1 v novostavbě nebo po zdařilé rekonstrukci ve Frýdku-Místku k dlouhodobému pronájmu? U nás naleznete prostorné byty i pro velmi náročného klienta. Prohlédněte si fotogalerii interiérů, porovnejte ceny pronájmů v okolí i vybavenost. Ty nejlepší nabídky sdílejte pohodlně s rodinou. Termín prohlídky rezervujete ihned z každého detailu nabídky.
Pod břehem, Staré Město, Třinec, okr. Frýdek-Místek
Byty 1+1 v lokalitě Frýdek-Místek stojí průměrně 10 450 Kč (294 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 8 900 Kč a nejdražší 12 400 Kč. Průměrná cena za m² v lokalitě Moravskoslezský kraj je 262 Kč/m², nemovitosti v lokalitě Frýdek-Místek jsou tedy proti lokalitě Moravskoslezský kraj dražší.
Byty 1+1 v lokalitě Frýdek-Místek mají průměrnou plochu 36 m². Nejmenší nemovitost má plochu 32 m² a největší 37 m². Průměrná plocha v lokalitě Moravskoslezský kraj je 38 m², nemovitosti v lokalitě Frýdek-Místek mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v lokalitě Moravskoslezský kraj.
V lokalitě Frýdek-Místek má balkon 0 % bytů a terasu 0 % bytů. Ve srovnání s lokalitou Moravskoslezský kraj je u bytů v lokalitě Frýdek-Místek balkon méně častý a terasa častější.