Barrandez-Vous

Výhody města s kompletní občanskou vybaveností a přímým dopravním spojením jak do centra, tak na Pražský okruh. Prostorné byty s balkóny a lodžiemi, střešními terasami nebo vlastními zahradami. Světlo a slunce za velkoformátovými okny s výhledem do parku. Nejmodernější technologie s kvalitními stavebními materiály. Design díky promyšlené stavbě i exteriéru navrženým profesionálními zahradními architekty.
Naši architekti dbali nejen na maximální využití prostoru, ale především na každodenní pocity lidí, kteří tu najdou svůj domov. Střešní terasy, velkoformátová okna, organická propojenost s parkem, víceúrovňové řešení pozemku. To vše je tu proto, aby byl každý váš den jako vystřižený z romantického filmu a vždy jste se tu potkali s nějakým nezapomenutelným zážitkem.

Popis lokality

Rozlehlý park přímo před prahem vašeho bytu, Prokopské údolí nebo Chuchelský háj jen pár minut chůze z domova. Přilehlý Dalejský potok nebo Červený lom, které vám svou krásou vyrazí dech. Už slyšíte to šumění vody a zpěv ptáků?