Stavební pozemek 1017 m2 v centru obce. Bašť Praha východ, všechny IS v dosahu, Praha centrum 20 km.

Exkluzivně nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek o velikosti 1017 m2 ve stávající zástavbě, v centru obce Bašť na pěkném a klidném místě mimo hlavní komunikaci.
Pozemek je veden jako stavební a dle územního plánu obce Bašť se nachází v zóně Smíšené obytné plochy - obytná zóna SO, hlavní využití - bydlení v rodinných domech.
Maximální zastavitelnost pozemku je 30 %, min. plocha zeleně je 30 %.

Všechny IS na hranici pozemku. Elektřina, vodovod, kanalizace i plyn. Elektřina ve sloupku, kanalizace a vodovod v příjezdové komunikaci.

Na pozemku stojí budova bez čísla popisného nebo evidenčního, jedná se o objekt bývalé zemědělské usedlosti.

Oblíbená lokalita s perfektní dostupností do Prahy, veřejná doprava do metropole je součástí PID s dojezdem 20 minut na metro C Ládví. Autem 15 min na metro C Kobylisy nebo Ládví.

Veškeré služby buď přímo v Bašti nebo v blízkých Líbeznicích. V Bašti se nacházejí dvě mateřské školky (včetně anglické), jesle, hřiště, rodinné centrum, potraviny, restaurace, Obecní úřad a knihovna. Sousední Líbeznice nabízejí kompletní občanskou vybavenost, je zde škola, školka, zdravotní středisko, dětské středisko, zubní středisko s laboratoří, oční optika, pošta, lékárna, prodejna TESCO Expres, několik restaurací, bankomat, divadlo Kouzel, vyhlášené zahradnictví, čerpací stanice.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, kde vám zajistíme nízkou úrokovou sazbu. Doporučujeme prohlídkuPro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80778.

NEXT REALITY Praha 8

Náměstí Na Stráži 520/2, Praha 8 - Libeň, 180 00