Prodej, Rodinný dům 173m2, zahrada 175m2 - Bechyně, okres Tábor

Exkluzivně nabízíme na prodej velmi pěkný řadový rodinný dům o dispozici 4+2 se zahradou, v příjemné lokalitě obce Bechyně. Obec Bechyně se nachází 24 Km jihozápadně od Tábora a je lázeňským a kulturním centrem v regionu. Rodinný dům se nachází v centrální části obce a navazuje na stávající zástavbu řadových rodinných domů. Architektonické řešení stavby vychází z tradic městské zástavby a jejího historického koloritu. Jedná se o patrový objekt s obytným 1. a 2. nadzemním podlažím, podkrovím a částečným podsklepením. Dům je zděný, nezateplený, okna plastová s dvojitým sklem, vchodové dveře plastové, svody, okapy a parapety pozinkované. Střešní krytinu tvoří skládaná tašková krytina typu Bramac. Vnější omítky jsou stěrkové Baumit ve světle pastelového odstínu. Příjezd k domu je zajištěn sjezdem z přilehlé komunikace. Jedná se o vybudovaný příjezd a přístupový chodník k rodinnému domu z betonové zámkové dlažby. Vstup na zahradu je řešen z obecní komunikace.
Dispozice domu:
Dům obsahuje dvě bytové jednotky o dispozici 2+1 s úplným sociálním zařízením. Suterén, se vstupem po schodišti ze zádveří tvoří dvě místnosti určené jako skladové prostory a kotelna s kotlem na pevná paliva.
Přízemí zahrnuje zádveří, ze kterého je přístupná centrální chodba, ze které je dále přístup do pokoje, a z tohoto pokoje je vstup do obývacího pokoje, který tvoří hlavní obytnou část rodinného domu. Na obývací pokoj navazuje kuchyně. Z kuchyně je přístupná venkovní terasa. Z kuchyně je dále přístup do koupelny s vanou. Po dřevěném schodišti je přístup do druhého nadzemního podlaží.
Druhé nadzemní podlaží je dispozičně řešeno obdobně jako první nadzemní podlaží s bytovou jednotkou o dispozici 2+1, kde z centrální chodby jsou přístupné dva neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a WC, kuchyňka. V jihovýchodní části je situován balkon s výhledem na zahrádku. Na balkon se vstupuje koupelnou. Vytápění objektu je řešeno jako ústřední lokální s kotlem na tuhá paliva, který je umístěn v suterénu domu. A dále lze využít akumulační elektrická kamna. Objekt je napojen na rozvod elektrické energie s vysokým i nízkým tarifem elektrické energie. Pitná i užitková voda je zajištěna napojením domu na veřejný vodovodní řád. Splašková kanalizace je svedena do veřejné kanalizace.---V roce 2012 byla provedená rekonstrukce objektu zahrnující: výměnu střešní krytiny, výstavbu nového komínu, výměnu oken za plastová, novou fasádu na přední i zadní části domu, rekonstrukci koupelny v 2.NP, přístavbu verandy na zahradu s balkonem.
Objekt je vhodný pro rodinné bydlení, ale vzhledem k umístění v obci i ke komerčním účelům. Veškerá občanská vybavenost v obci - mateřská škola, základní škola - 9 tříd, praktická a zubní lékařka, fotbalové hřiště, kulturní dům, pošta, hotely, penziony, restaurace, lázně. Výborná dopravní dostupnost do Českých Budějovic, i do Tábora.
Financování koupě nemovitosti vám rádi zajistíme. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky Mgr. Jiřího Neubauera.

RK Stejskal.cz - Tábor

9. května 2061, Tábor, 390 02