Hezká slunná zařízená 3+1 se samostatnými pokoji ve Vinohradech hned u Lesoparku Akátky a Velké Klaj

Hezká slunná zařízená 3+1 se samostatnými pokoji ve Vinohradech hned u Lesoparku Akátky a Velké Klajdovky

Hledáte prostorný byt se 3 pokoji se samostatnými vstupy? Kompletně zařízený hezký světlý byt s množstvím úložných prostor? Líbí se vám bydlení v blízkosti přírody s výhledem do zeleně hned u domu?

Pak by vás mohla zajímat tato 3+1 o celkové ploše 76 m2, která se nachází v 2. nadzemním podlaží panelového domu po revitalizaci na ulici Prušánecká ve Vinohradech. Díky velkému množství zeleně a poloze na okraji sídliště se jedná o vyhledávanou lokalitu. Ze zastávky Prušánecká jezdí autobusy č. 201 a 202, ale i trolejbusy č. 25 a 26. Pár desítek metrů od domu je několik dětských hřišť, MŠ, ZŠ, lékárna, pošta, Albert, Billa, Jysk, bary a restaurace… Jestli máte rádi přírodu a procházky, pak určitě budete nadšení z lesoparku Akátky, lomu Hády a Velké Klajdovky, odkud se na kole dostanete do rozlehlých lesů Moravského krasu.

Co se bytu týče, tento velice hezký byt je tvořen vstupnou předsíní s botníkem a věšákem na kabáty a velkou šatní skříni, která se táhne téměř přes celou chodbu- o úložní prostory v tomto bytě není nouze. Koupelna s vanou a pračkou je oddělená od WC, které je samostatně. Kuchyň je plně vybavená pro 4 osoby- majitelka může přinést i nádobí. Samozřejmostí je i myčka. Co se týče pokojů, všechny 3 mají samostatné vstupy a jsou zařízené jako ložnice, dětský pokoj s patrovou postelí a dalšími šatními skříněmi a obývací pokoj s televizi, přes který se vstupuje na zasklenou lodžii.

Ideální bydlení pro lidi, kteří preferují plně zařízené byty s velkým množstvím úložných prostorů poblíž přírody. Tento hezký světlý byt je volný k nastěhování ihned, Nájem ve výši 15 000 Kč + 3 000 Kč energie a služby, celkem tedy 18 000 Kč včetně internetu + vratná kauce ve výši 18 000 Kč + provize včetně DPH 21 780 Kč. Jelikož se jedná o družstevní byt, podepisovat se bude podnájemní smlouva, V případě zájmu o více informací, nebo jestli si chcete rovnou domluvit prohlídku, mě kontaktujte telefonicky (---) nebo emailem (---).

HHunters

Rašínova 103/2, Brno, 60200