Prodej rodinného domu 4+1, Frýdlant nad Ostravicí - část obce Lubno, okres Frýdek - Místek

Rodinný dům 4+1 s garáží a zahradou o výměře 1294m2, se nachází v části obce Lubno, v lokalitě s nádherným výhledem na Lysou horu. Dům je zděný, celopodsklepený, oplocený, s celoročním dojezdem po obecní, asfaltové komunikaci.
Ve sklepních prostorech je garáž, technická místnost, dřevník a kotelna.
V přízemí se nachází zádveří, chodba, vstup do sklepních prostor, wc, obývací pokoj, ložnice, pokoj pro hosty, kuchyň s jídelním koutem, špajz, koupelna s vanou a umyvadlem.
V podkroví se nachází jeden pokoj s možností dostavby dalších pokojů, nebo druhé bytové jednotky.
Součástí prodeje je veškeré vybavení v případě nezájmů, možnost vyvezení.
U rodinného domu je nová dřevěná stavba o velikosti cca 50m2, s možností využití jako další garáž pro vozidla, nebo jako skladovací prostory.
V zadní částí zahrady je menší chatka pro letní využití, napojena na elektřinu.
Vytápění je ústřední na tuhá paliva, možnost dobudování krbových kamen, dům je napojen na el. 230/380 V, vodovodní řád, odpad je vedený do žumpy, ohřev vody elektrickým boilerem, na pozemku se nachází také studna s užitkovou vodou.
Klidná lokalita plná zeleně a také úžasná poloha pro výlety a sportovní vyžití. V zimě v Malenovicích lyžařské vleky, v nedalekém Frýdlantu nad Ostravicí je krytá tenisová hala, letní koupaliště, jízdárna v Malenovicích, vhodný terén pro pěší tůry i cykloturistiku.. Možnosti koupání přehrada Baška, koupaliště Frýdlant nad Ostravicí, aquapark Frýdek Místek - Olešná.

ERA Fair

17.listopadu 2262, Frýdek-Místek, 739 01