Prodej rodinného domu, 5 pokojů, 250 m², Hlinná

Prodej rodinného domu a také 23 371 m2 pozemků na okraji obce Lbín (části obce Hlinná) nacházející se 6 km severně od Litoměřic. Dům byl zkolaudován v roce 2000 a je ve výborném stavu. Jeho užitná činí 250 m2 a plocha zastavěná má výměru 150 m2.
V přízemí se nachází: garáž, šatna, chodba, obývací pokoj s krbem, kuchyní a komorou, dále koupelna s WC, pračkou a vanou. V patře jsou pak situovány tři pokoje a dvě koupelny s WC a sprchovými kouty.
Dům je vybaven ústředním topením připojeným na elektrokotel i krbový výměník, tedy je možnost volby vytápění i ohřevu TUV na elektřinu nebo na dřevo. Dům má vlastní studnu i čističku odpadních vod.
Na zahradě jsou kromě trávníku okrasné i ovocné stromy. Součástí zahrady je domek sloužící jako letní kryté posezení s krbem a sklad dřeva na topení. Z boku domku je malý sklep několik schodů pod úrovní terénu. Nad domem a zahradou jsou dvě louky oddělené remízkem. Sekání i odvoz trávy z luk je domluven s místním farmářem. Na zalesněném místě pozemků je zatím neobnovovaný původní malý rybník.
Sleva 1.000.000,- Kč při vyjmutí pozemku horní louky z nabídky (parc. čís. 897 o výměře 7712 m2.)

iRealitka.cz

Čajkovského 916, Hradec Králové, 500 09