Prodej - pozemek pro bydlení, 920 m2

Hledáte opravdu něco výjimečného ? Pokud jste si odpověděli „ano“, tak tuto nabídku si prostě nemůžete nechat ujít. Jedinečný pozemek, který kombinuje unikátnost klidného bydlení v přírodě a v naprostém soukromí, s neopakovatelným výhledem na celé Dobřichovice a Brdské lesy, to vše na dosah ruky veškeré občanské vybavenosti, jako je vlakové spojení do Prahy, školy, školky, Montessori vzdělávání, obchody, výborné restaurace, služby, zdravotnická zařízení, sportovní vyžití, cyklostezky apod.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný stavební pozemek o výměře 920m2. K pozemku je již vypracovaná kompletní projektová dokumentace se všemi schválenými stavebními povoleními a bude předána budoucímu majiteli. Projekt počítá se dvěma nadzemními podlažími a svoji dispozicí nabídne opravdu komfortní otevřený prostor. Loftová místnost, kdy součástí bude velkorysý obývací prostor se společenskou místností, dále pak kuchyň s jídelnou, ložnice, dětský pokoj, místnost pro hosty, koupelna, toaleta a terasa.

Stavební práce již byly započaty a veškeré IS jsou přivedeny na pozemek : elektřina, přípojka vody a kanalizace. Ze stavebních prací je hotové : ocelová konstrukce, mikropiloty, opěrné zdi, kamenná zeď, velkoobjemová nádrž na zachycování dešťové vody a další přípravné zemní práce v pokračování výstavby.

Pro detailnější informace a osobní prohlídku kontaktujte makléřku Ivanu Žďánskou, místní realitní makléřku pro Dobřichovice a okolí.

GENERAL REALITY a.s.

Václavské náměstí 64, Praha 1, 110 00