Nabízime pronájem nově zrekonstruovaného bytu 2+1 se zasklenou lodžií ve 2.Np na ul. Jubilejní v Ost

K dlouhodobému nájmu nabízíme prostorný byt 2+1 se zasklenou lodžií v 2. podlaží v nízké cihlové zástavně v zelené části Ostravy – Hrabůvky na ul. Jubilejní. Nyní probíhá celková moderní rekonstrukce bytu.

Zájemci, kteří si sepíšou Rezervační smlouvu a složí rezervační poplatek je možno provádět rekonstrukci dle jejich představ. Fotografie jsou nyní jen ilustrační.
Připravuje se vkusně řešená koupelna s vanou, připojením na pračku, umyvadlem vč. umyvadlové skříňky která bude uzavíraná pouzdrovými zásuvnými dveřmi. WC je v rámci koupelny odděleno menší přepážkou.
Byt se nabízí jako nezařízený. Je vybaven pouze kuchyňskou linkou se spotřebiči (sklokeramická varná deska, digestoř, horkovzdušná trouba, lednice), dále v bytě bude pračka.
Kuchyň je prostorná kde je dostatek místa na prostorný stůl s židlemi nebo rohovou jídelní sestavu.
V místnostech bude položena kvalitní plovoucí podlaha v chodbě a koupelně dlažba. K dispozici v domě je kolárna a sušárna.
Byt je v nízké zástavbě s výbornou dostupností a občanskou vybaveností. V domě žijí slušní nájemníci, velmi klidné prostředí pro naprosto pohodové a nerušené bydlení, veřejné prostory a suterén domu jsou čisté a udržované. Úklid v domě zajištěn firmou. Dostatek parkovacích míst i pro dva automobily přímo u domu.

Možnost nastěhování po dokončení rekonstrukce cca od 10.12.2019. Prohlídky jsou možné po předchozí telefonické domluvě s makléřkou. Nájem činí 9.900Kč + 1.900Kč vč. záloh na SV,TUV a ÚT. Elektřinu, plyn, internet, aj. služby volitelné nájemníkem, si řeší nájemník sám smlouvou s jím vybraným dodavatelem.
Při ekonomickém hospodaření se vrací přeplatek, vyúčtování probíhá na jaře.
Kauce 2 nájmy, provize RK 1 nájem.
Byt je volný a čeká na vhodného nájemníka. Preferujeme zaměstnaného jednoho nebo dva klienty do dlouhodobého nájmu.