1kk s komorou a lodžií

1+kk, 49,45 m2,lodžie 1,47 m2 Byt Element Letňany. Nabízíme vám prostorný byt 1+kk,umístěný ve 5.NP novostavby v Letňanech. Byt je orientovaný na západ a vybaven rekuperační jednotkou. Z obývacího pokoje je vstup na zasklenou lodžii. V bytě se nachází praktická komora.

Nový developerský projekt v oblíbené rezidenční lokalitě Praha 9 Letňany. Výborná dopravní dostupnost (3 minuty autobusem na metro Letňany), 25minut do centra. Oblíbené nákupní centrum OC Letňany 2 minuty od domu: kino, nákupy, koncerty, sport a zábava.

Většina bytů je napojena na centrální rekuperační jednotku zajišťující snížení hluku a rovnoměrnou řízenou ventilaci bytu. Komora ve všech bytech.
Ideální bydlení a investice pro každého!

U všech bytů je nabízena možnost klientských změn dle přání budoucího majitele a samozřejmostí jsou parkovací stání a sklepní komory.

Nové byty v tomto projektu jsou vhodné jak pro singles, mladé páry, rodiny s dětmi, tak i pro investory, kteří hledají zajímavou nabídku. Projekt Element Letňany nabízí cenově dostupné bydlení pro každého!
Stavba byla zahájena, předpokládané dokončení 12/2019.

Výhodné financování, stačí vám pouze 15% z kupní ceny, doplatek až po kolaudaci.

Stavíme pro vás nové byty již 20let.

GEOSAN DEVELOPMENT s.r.o.

U Plynárny 1533/73a, Praha 10 - Michle, 101 00